Listopad 2011

Chabarovsk 1:2 Atlant

29. listopadu 2011 v 11:18 | Kája |  Utkání
Ján Lašák dnes nechytal... bohužel HC Amur Chabarovsk prohrál 1:2 s Atlantem! Rozhodující branka padla ve 3. třetině!
Další informace později.

Chabarovsk VS Atlant

29. listopadu 2011 v 8:12 | Kája |  Utkání
Dnes ve 12:00 hodin hraje Chabarovsk proti Atlantu Mytišči tak doufám že vyhrají a budou mít další tři body!!
Ještě nevím kdo se do branky Amuru postaví...

Chabarovsk 1:2 Riga

27. listopadu 2011 v 9:56 | Kája |  Utkání
Ahojky lidi!
HC Amur Chabarovsk prohrál 2:1. Riga má teda tři body. Ján Lašák dostal dvě branky měl 32 zásahů!

Chabarovsk VS Riga

25. listopadu 2011 v 7:51 | Kája |  Utkání
Ahojky lidi
Až v neděli se hraje utkání HC Amur Chabarovsk VS Riga. Na fromsportu píšou od 8:00 hodin takže nestíhám 1. třetinu!
Jestli bude chytat Ján Lašák to ještě nevím.

Lilien slaví narozeniny!

23. listopadu 2011 v 7:45 | Kája |  Ján Lašák
Dnes malá Lilien slaví 6. narozeniny! Přejeme vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí, lásky a hlavně zdraví.

imagebam.com

Omsk 1:2 Chabarovsk

22. listopadu 2011 v 15:21 | Kája |  Utkání
Před malou chvílí skončilo utkání mezi Omskem a Chabarovskem. Chabarovsku se podařilo oplatit porážku a zvítězil 2:1. Ján Lašák byl na střídačce. Amur si může připsat 3 body do tabulky!

Omsk VS Chabarovsk

22. listopadu 2011 v 10:05 | Kája |  Utkání
Dnes od 14:00 hodin hraje Chabarovsk podruhé proti Omsku. V minulém utkání prohráli po napínavém závěru. Doufám že dneska to bude vítězné utkání a 3 body.

Hlasujte pro Janka!

21. listopadu 2011 v 14:57 | Kája |  Ján Lašák
Hlasujte prosím pro Janka na této adrese:
Janko bude rád za každý váš hlas.
Pro hlasování musíte vyplnit všechny kolonky. Hlasovat můžete každý den...
Vote for Janka!

Chanty Mansijsk 4:5 Amur

21. listopadu 2011 v 11:38 | Kája |  Fotografie
Ještě přidávám foto ze zápasu proti Chanty Mansijsk tak doufám že se vám budou líbit.