Východná konference (termíny: 1,2,, 4, 5 resp. 7, 9 a 11 března)

Ahojky lidi!
HC Amur Chabarovsk včera prohrál nad Rigou 3:2.

CSKA 5:2 Chabarovsk

25. února 2012 v 9:27 | Kája |  Utkání
HC Amur Chabarovsk včera prohrál s CSKA! Chabarovsk sice vedl ale v 2.třetině soupeř otočil zápas takže Chabarovsk tentokrát bohužel bez bodu!

Chabarovsk 4:1 Atlant

23. února 2012 v 19:41 | Kája |  Utkání
HC Amur Chabarovsk vyhrál nad Atlantem 4:1... Gratulace velká... Chabarovsk má stále šanci na play-off!

Ján Lašák za Chabarovsk nejdřív v druhém kole play-off!

20. února 2012 v 16:52 | Kája |  Ján Lašák
Slovenský brankář Ján Lašák si v této sezoně ještě může zachytat. Sám Ján byl v neděli pozitivně naladěný a říkal že je připravený pomoci týmu v druhém kole vyřazovací části. Prozradil trenér Chabarovsku Hannu Jortikka!

Amur 4:1 Mansijsk

20. února 2012 v 15:19 | Kája |  Fotografie
Jedna fotka ze zápasu proti Mansijsku...

imagebam.com

Chabarovsk 4:0 Magnitogorsk

19. února 2012 v 10:23 | Kája |  Utkání
Dnes hrál Amur Chabarovsk proti Magnitogorsku a zvítězil výrazně 4:0. Do branky Chabarovsku se postavil Alexej Murygin.
Ján Lašák nemůže chytat kvůli zranění.

Ján Lašák bude chybět minimálně do konce sezony!

18. února 2012 v 9:13 | Kája |  Ján Lašák
Velice špatná zpráva včera se Ján Lašák zranil! Vyšetření pak ukázalo že Ján Lašák bude týmu chybět minimálně do konce sezony.

Ján Lašák se zranil!

17. února 2012 v 16:43 | Kája |  Ján Lašák
Slovenský brankář Ján Lašák se zranil v dnešním souboji proti Mansijsku ke zranění došlo už ve 14. minutě kdy Janka musel vystřídat jeho kolega Alexej Murygin. Rozsah zranění v současnosti analizují lékaři.

Chabarovsk 4:1 Mansijsk

17. února 2012 v 16:22 | Kája |  Utkání
HC Amur Chabarovsk vyhrál nad Chanty Mansijsk 4:1... Ján Lašák bohužel nedochytal kvůli zranění!