Září 2012

Omsk 4:1 Chabarovsk

29. září 2012 v 19:20 | Kája |  Utkání
HC Amur Chabarovsk hrál dnes od 12:00 hodin s Omskem!

1. třetina: Po první třetině hraje Amur s Omskem nerozhodně 1:1! Do branky hostů nastoupil Ján Lašák na domácí straně Ramo.

2. třetina: Po 2. třetině prohrává Lašákův Amur 3:1! Na konci třetiny se nám strhla bitka!

3. třetina: HC Amur Chabarovsk nakonec prohrál s Omskem 4:1!
Zásahy: Ján LAŠÁK 4/44

Chabarovsk 2:3 Minsk

27. září 2012 v 16:29 | Kája |  Utkání
Chabarovsk:
HC Amur Chabarovsk hrál s Minskem! Do branky se postavil Murygin Ján Lašák dnes odpočíval na střídačce! :-)

Chabarovsk 1:3 Čerepovec

22. září 2012 v 11:02 | Kája |  Utkání
Ahojky lidi!
Reportáž z utkání s Čerepovcem!

Právě skončila 1. třetina bohužel po první třetině HC Amur Chabarovsk prohrává 0:1 v brance Amuru: Ján Lašák!

Po 2. třetině Amur prohrává 2:0! Hostující hráč jel sám na Lašáka byl faulován! Už se zdálo že je vše pod kontrolou ale bohužel puk přeskákal Lašákův beton stav po 2. třetině 0:2 vede Čerepovec!

HC Amur Chabarovsk nakonec prohrál 3:1! Amur dokzal snížit na 2:1 Pak hostující hráči hráli v oslabení 5 na 3 jeden z hostujích hráčů zasáhl domácího hráče do obličeje a dostal 4 minuty! Pak Hannu Jortikka odvolal Lašáka z branky no a bohužel se hráč Čerepovce trefil do prázdné branky 3:1 body pro hostující celek.

Amur vs Torpédo

19. září 2012 v 18:51 | Kája |  Fotografie
Našla jsem další dvě fotky ze zápasu...

imagebam.com imagebam.com

Riga 2:1 Chabarovsk

19. září 2012 v 18:04 | Kája |  Utkání
HC Amur Chabarovsk hrál v pondělí s Rigou bohužel prohrál 2:1! Ján Lašák podal vynikající výkon pochytal 33 střel!
A navíc hlavní trenér Rigy pochválil Lašáka za vynikající výkon. :-)

HC Spartak 3:1 Chabarovsk

16. září 2012 v 11:10 | Kája |  Utkání
Včera HC Amur Chabarovsk prohrál 3:1 se Spartakem! Rozhodla 2. třetina! V brance Amuru: Ján Lašák...

Torpédo 2:3 Chabarovsk, Atlant 3:2 Chabarovsk

14. září 2012 v 17:44 | Kája |  Utkání
10.9. 2012
HC Amur Chabarovsk hrál dnes s Torpédem a vyhrál 3:2 v prodloužení... Ján Lašák si může připsat další výhru! :-)

HC Amur Chabarovsk hrál opět s Atlantem! Tentokrát ale na Atlant bohužel nevyzrál prohrál 3:2! V brance Amuru: Ján Lašák

Párty 2012

9. září 2012 v 10:04 | Kája |  Fotografie
Našla jsem fotky z párty!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

HC Amur Chabarovsk 1:2 Lokomotiv

8. září 2012 v 10:25 | Kája |  Utkání
Ahojky lidi! Tady máte záznam z utkání proti Lokomotivu který se hrál dnes ráno v 8:00 našeho času!

Po 1. třetině Amur prohrává s Lokomotivem 1:0! Hosté se prosadili těsně před koncem třetiny! Utkání je velmi vyrovnané... V brance Amuru Murygin. Před námi jsou ještě dvě třetiny.

Skončila 2. třetina na záčátku třetiny byl Chabarovsk byl pod mírným tlakem! Lokomotiv hrál přesilovku, ale hosté neměli moc šancí spíše hrozil Amur! V oslabení měl největší šanci ale domácí hráči tuto šanci nevyužili ale na konci oslabení přece jen vyrovnali Tarašov ujel z trestné lavice 1:1! Hosté ale znovu ši do vedení 1:2 pro Lokomotiv.

HC Amur bohužel prohrál 2:1 první prohra v novém ročníku KHL do 3. třetiny nastoupil JÁN LAŠÁK!!

HC Amur Chabarovsk 3:2,3:1 Atlant

7. září 2012 v 19:19 | Kája |  Fotografie
Už se rozběhlo KHL! HC Amur Chabarovsk v prvním utkání uspěl nad Atlantem Mytišči 3:2 v prodloužení. Ján Lašák měl 22 úspěšných zákroků! Úspěšný vstup do nové sezony!