Chabarovsk ( Bratislava - Praha)

1. listopadu 2012 v 16:46 | Kája |  Utkání
Ahojky lidi!
HC Amur dorazil 29.10. do Bratislavy a 31.10. do Prahy! Ale pojďme postupně! V Bratislavě nezachytil Amur začátek a po první třetině prohrával 3:0! Pak dokázal snížit na 3:2 ale utkání si Slovan už pohlídal a nakonec vyhrál 4:2

31.10. 2012 Praha!
Na tomto utkání jsem byla! Dorazila i početná skupinka fanoušků Chabarovsku. Ze začátku utkání byl Amur pod tlakem a projevilo se to hráči Lva se dostali do vedení 1:0! Ke konci třetiny ale Amur zabral a vyrovnal na 1:1 a po minutě Amur dokonce vedl 1:2 tak skončila první třetina. Hostující hráči nezachytili ale začátek 2. třetiny kdy Tomáš Surový! Tomáš Surový zaznamenal tomto utkání dvě branky. HC Amur nakonec prohrál 5:2.