Novinky

Pokračování??

17. dubna 2014 v 9:02 | Kája
Ahojky lidi!
Po dlouhé době sem píšu článek stalo se toho od té doby hodně Ján Lašák který odešel z Chabarovsku přestoupil do Spartaku Moskva následoval Trenčín a potom Liberec! Ján Lašák přestoupil do Liberce během letošní sezony z Trenčína. V Trenčíně odehrál několik dobrých utkání po té přestoupil do Liberce. Liberci se moc nedařilo musím z mého pohledu říci že Liberec se hodně zvedl po příchodu Janka. Ján Lašák měl v Liberci velice slušnou bilanci. Liberec dokázal vytáhnout do předkola pay-off! V předkole hrál Liberec s Vítkovicemi a série skončila 3:0 na zápasy!


Ján Lašák podepsal s Libercem dvouletou smlouvu!

Uvidím jestli budu pokračovat a přidávat další články.

Pozastavení!

20. července 2012 v 15:40 | Kája
Všechny vás moc zdravím...
Zítra jedu na dovolenou takže tady nebudou žádné články! Až se vrátím tak všechny informace dopíšu děkuji za pochopení! :)

Vítejte

25. června 2011 v 22:09 | Kája
Vítám Vás na zcela novém blogu o Jánu Lašákovi, kde najdete spoustu informací a fotek. Každý den by sem měl přibýt článek pokud budou informace. Design je sladěn do modrých a červených barev. Fotky z televizní show. Pokud bude chtít kdokoliv spřátelit, ať napíše do komentářů a já se mu ozvu. Když budete chtít cokoliv zkopírovat, uveďte zdroj v podobě odkazu nebo ikonky. Doufám, že se Vám zde bude líbit a budete se sem rádi vracet. :-) S pozdravem Kája
 
 

Reklama